Darmowa dostawa od 150 zł

Produkty

Herbaty Oolongi

Zapraszamy do skorzystania z oferty obejmującej najlepsze herbaty oolong, także w wersji mlecznej, dostępnej w ekologicznych opakowaniach z kompostowalną folią z pulpy drzewnej. To eleganckie produkty, świetnie prezentujące się na półkach sklepowych, ze względu na co szczególnie polecamy je kawiarniom specialty. Gwarantujemy dobrą jakość, prozdrowotne właściwości i przystępną cenę – siedem lat profesjonalnego doświadczenia sprawia, że nie jesteśmy tutaj z przypadku.

Czytaj dalej

Herbata oolong – smak

Po naparze można spodziewać się słodyczy i kwiatowego aromatu, ale zdarza się także poczucie trawiastości i kwasowości, którym towarzyszy kremowa tekstura. Bywa łączony z nabiałem: najlepszy oolong mleczny zaskakuje zarówno ceną i smakiem, jak i jasnożółtym wyglądem napoju. Na pewno nie zabraknie tam też owoców, takich jak brzoskwinia, morela i mango w przypadku feniksa, czy rodzynek i śliwek w wersji ciemnej. Ze względu na dużą ilość wariantów i cenę, produkt ten będzie idealny dla osób, które lubią smak nowości, oraz przyzwyczajonych do tego rodzaju artykułów speciality. Mieszanka ciemna może też spodobać się miłośnikom kawy, z którym to napojem dzieli wiele smakowych nut. Warto zwrócić uwagę na dodatkowe właściwości, takie jak możliwość kilkukrotnego parzenia liści, oraz silne działanie pobudzające.

Właściwości herbaty oolong

Korzystne działanie odczują osoby znajdujące się w grupie zwiększonego ryzyka chorób serca. Najlepsza mleczna herbata oolong redukuje poziom cholesterolu i trójglicerydów. Duża ilość katechin, będących antyoksydantami, pomaga w redukowaniu obecnym w ciele wolnych rodników. Zapobiega tym samym uszkodzeniom tkanek, miażdżycy, cukrzycy, przedwczesnemu starzeniu, a nawet chorobom Parkinsona i Alzheimera. Herbata oolong ma też właściwości przyśpieszające metabolizm, co ułatwia spalanie tłuszczu, a jej skład działa korzystnie na stan zębów i kości. Za ich gęstszą mineralizację odpowiedzialny jest obecny w liściach rośliny fluor. Polifenole, które można znaleźć w najlepszej, mlecznej herbacie, mają właściwości przeciwnowotworowe. Ograniczenie rozwoju patogenicznych zmian komórkowych dotyczy przede wszystkim żołądka.

Herbaty oolong dostępne online

Teasome posiada produkty specialty idealne zarówno dla koneserów, jak i osób chcących dopiero spróbować nowego smaku. Najlepsza herbata oolong to niska cena i korzystne dla zdrowia właściwości, dotyczące różnych układów organizmu. Dostępnych jest wiele rodzajów napoju, w tym mleczny, a możliwość wielokrotnego parzenia sprawia, że są one bardzo wydajne.

Ta strona korzysta z ciasteczek aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie.

0
Twój koszyk
  • No products in the cart.