DARMOWA DOSTAWA OD 150 PLN

Loading Events

« All Events

  • This event has passed.

Warsztaty herbaciane – Podstawowe

17 lutego, 14:00 - 18 lutego, 16:00

70zł

Herbata to dla nas znacznie więcej niż produkt – to czynność, skupienie i emocje. Obcowanie z herbatą jest umiejętnością, której nie sposób zapakować do pudełka; pewne rzeczy pokazać można tylko twarzą w twarz.

Marząc o dzieleniu się naszą pasją nie mogliśmy tego pominąć. Każdemu z nas herbatę pokazali ludzie, zakochaliśmy się w niej dopiero widząc, czym jest dla naszych przyjaciół. Herbata jest prosta, ale sami nie odkrylibyśmy, jak wiele może ona znaczyć.

Spróbujemy przynajmniej po jednej herbacie z każdego koloru, porozmawiamy o tym, jak każda z nich powstaje oraz czym się wyróżnia. Co to w ogóle znaczy, że herbata jest zielona, żółta albo biała? Przedyskutujemy zarówno techniczne definicje jak i ulotne charaktery.

Te warsztaty będą też okazją do rozmowy o herbacie w ogóle, o tym jak pić, jak parzyć, jak czuć i jak doświadczać. Czym różni się jedna herbata od drugiej, jakimi narzędziami można się posłużyć oraz jak obejść się bez nich. 

Nad czarkami pochylimy się na dwie godziny, w wąskim gronie pięciu osób. Odbędą się zarówno w sobotę 17 lutego, jak i w niedzielę 18.

Jeśli chcesz wziąć udział wyślij nam wiadomość na Facebooku, Instagramie albo adres mailowy antoni@teasome.pl

Do zobaczenia!

Details

Start:
17 lutego, 14:00
End:
18 lutego, 16:00
Cost:
70zł

Venue

Teasome
Ul. Miodowa 26
Kraków,MałopolskiePoland
0
Twój koszyk
  • No products in the cart.